Jeśli interesują cię budynki wielopoziomowe, to powinieneś zastanowić się, czy preferujesz klasyczny dom z piętrem, czy też może popularne obecnie domy z zaadaptowanym poddaszem. Przedstawione podczas spotkania z biurem HomeKoncept.com.pl/product-category/dom/projekty-domow-nowoczesnych projekty domów piętrowych zawsze są szczegółowo omawiane pod kątem potrzeb i wymagań klienta. Udając się zatem na takie spotkanie warto już wcześniej przemyśleć jaki rodzaj oferty z katalogu biura projektowego nas interesuje.

Niektórym na pewno spodobają się skosy i okna dachowe obecne w domach z poddaszem. Zwolennicy klasycznych projektów domów piętrowych preferują przeważnie proste bryły bez skosów oraz okien w niestandardowych miejscach. Trudno im się dziwić. Budynki z piętrem znacznie ułatwiają urządzanie wnętrz, a brak skosów sprawia, że nie trzeba kupować mebli na wymiar. Tradycyjne rozmieszczenie okien w projektach domów piętrowych gwarantuje nam dobrze oświetlone pomieszczenia, które dzięki temu wydają się jeszcze bardziej przestronne.

Projekty domów piętrowych to również najnowocześniejszy wygląd zewnętrzny budynku. Proste, geometryczne bryły są cechą charakterystyczną projektów domów piętrowych, często są wzbogacone o oryginalne wykończenia, przywodząc na myśl modernistyczne budynki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *